Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR

Differentiator; 1G SFP transceiver, LC LX 10km SMF, for use with selected Aruba switches Product dimensions (H x W x D); 0.6 x 2.2 x 0.5 in Weight; 0.1 lb ... viac
Objednávací kód: J4859D
Kód výrobcu: J4859D
Výrobca: HP Enterprise
Záručná lehota: 480 mes.
Dostupnosť: skladem (>20 ks)
Cena bez DPH: 126,33 €
Cena s DPH: 151,60 €
Porovnání Oblíbené

Differentiator

1G SFP transceiver, LC LX 10km SMF, for use with selected Aruba switches

Product dimensions (H x W x D)

0.6 x 2.2 x 0.5 in

Weight

0.1 lb

-|CZ|SK|EN