SFP+ tran. 10GB-LR/ LW,SM 20km,1310nm,LC,Cisco komp

SFP+ transceiver 10GB-LR/ LW,SM 20km,1310nm,LC,Cisco komp Typ; •SFP+; Vlákno; •singlemode; Kompatibilita; •Cisco, ... viac
Objednávací kód: SFP+LR20-CIS_OEM
Kód výrobcu: SFP-PLUS-LR20-CIS
Výrobca: OEM
Záručná lehota: 12 mes.
Dostupnosť: obvykle 2 týždne
Cena bez DPH: 37,71 €
Cena s DPH: 45,25 €
Porovnání Oblíbené

SFP+ transceiver 10GB-LR/LW,SM 20km,1310nm,LC,Cisco komp

Typ

  • SFP+

Vlákno

  • singlemode

Kompatibilita

  • Cisco
-|CZ|SK|EN