Samsung T7 Shield/ 2TB/ SSD/ Externý/ 2.5"/ Čierna/ 3R

Robustné a odolné; Mimoriadne odolný, rýchly a kompaktný. Nový T7 Shield vám poskytuje vynikajúci výkon na cestách, a to aj v náročných podmienkach. Superrýchlosť vo vnútri s odolnou vonkajšou ochranou, aby vaša práca plynula, nech ste kdekoľvek. Tvorte plnou rýchlosťou; Okamžite pr ... viac
Objednávací kód: 20454201
Kód výrobcu: MU-PE2T0S/EU
Výrobca: SAMSUNG
Záručná lehota: 36 mes.
Dostupnosť: skladem (>20 ks)
Cena bez DPH: 140,64 €
Cena s DPH: 168,77 €
Porovnanie Obľúbené Hľadať náhradníka

Robustné a odolné
Mimoriadne odolný, rýchly a kompaktný. Nový T7 Shield vám poskytuje vynikajúci výkon na cestách, a to aj v náročných podmienkach. Superrýchlosť vo vnútri s odolnou vonkajšou ochranou, aby vaša práca plynula, nech ste kdekoľvek.

Tvorte plnou rýchlosťou
Okamžite prenášajte veľké súbory. USB 3.2 Gen 2 a PCIe® NVMe™ dosahujú skvelú sekvenčnú rýchlosť čítania/zápisu 1 050/1 000 MB/s pre úpravy bez oneskorenia priamo z disku. High-tech gumový exteriér s Dynamic Thermal Guard reguluje teplo, aby udržoval stabilný výkon aj pre veľké projekty.

Pripravené pre ťažké podmienky
Pripravené na drsné podmienky. Fotografujte na mieste a túlajte sa divočinou, a pritom sa budete cítiť bezpečne, že sú vaše dáta bezpečne chránené proti vode a prachu s hodnotením IP65. Robustný dizajn a pokročilý vonkajší elastomér dodávajú extra odolnosť, aby vydržali aj pád z 3 metrov.

Zvoľte si svoj štýl
Vyberte si. 1TB alebo 2TB vám poskytne obrovský priestor v elegantných farbách modrej, béžovej alebo čiernej. Štýlová pogumovaná rukoväť zabraňuje skĺznutiu, takže zostane vo vašich rukách. Vezmite si všetko so sebou a vyzerajte pri tom skvele.

Softvér pre správu
Nastavte si heslo a získajte najnovšie aktualizácie firmvéru so softvérom prenosných SSD Samsung dostupným v počítačoch PC, Mac, smartfónoch a tabletoch Android. Pomocou softvéru Samsung Magician môžete tiež skontrolovať stav disku, zvýšiť výkon a chrániť dáta.

Kapacita: 2TB
Rozhranie: USB-C
Rozmery (v x š x h): 13 x 59 x 88 mm
Váha: 98 g
Prenosová rýchlosť: Až 1050 MB/s (* Výkon sa môže líšiť v závislosti od konfigurácie hostiteľa a testovacieho softvéru.)
Šifrovanie: 256-bitové AES hardvérové šifrovanie
Farba: Čierna
Záruka: Obmedzená trojročná

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Modelová řada Samsung T7 Shield
Typ úložiště SSD
Provedení disku Externí
Rozměr disku 2.5"
Obsahuje chladič Ne
Výkon a kapacita
Kapacita přesná (GB) 2TB
Kapacita disku (GB, TB) 2 TB
Rychlost čtení (MB/s) 1050
Rychlost zápisu (MB/s) 1000
Otáčky (rpm) Neuvedeno
Rozhraní
Rozhraní SATA Ne
Rozhraní SAS Ne
Rozhraní M.2 SATA Ne
Rozhraní M.2 PCIe NVMe Ne
USB Standard USB 3.2 Gen 2
Ostatní
Barva Černá
Záruka (let) 3